Sevgili Veliler,

Sizlere, öğrencilerinize en iyi eğitimi ve sınavlara hazırlık imkanını sunmak için çalışan bir firma olan KİTAP ACİL'ni tanıtmak istiyoruz.

KİTAP ACİL, TYT, AYT ve YKS sınavlarına hazırlanan öğrenciler için hazırlanmış sınava hazırlık kitapları satan bir firmadır. 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerine uygun olarak düzenlenmiş kitaplarımız, öğrencilerin sınavlarda başarılı olmalarına yardımcı olmak için özenle hazırlanmıştır.

Anlaşmalı okullar için, sınıf paketleri hazırlayarak öğrencilere uygun fiyatlarla satış yapmaktayız. Bu sayede, öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanmaları ve başarılı olmaları için gereken tüm kaynakları sağlayarak okullara destek olmaktayız.

KİTAP ACİL olarak, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı bizim için çok önemlidir. Tamamen güvenilir bir site olan www.kitapacil.com üzerinden hizmet vermekteyiz ve öğrencilerin sınavlara hazırlıklarını en iyi şekilde yapmalarını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

KİTAP ACİL olarak, sınavlara hazırlanan öğrencilerin başarısı için elimizden geleni yapıyoruz. Siz de öğrencilerinize en iyi eğitimi ve sınavlara hazırlık imkanını sunmak için KİTAP ACİL'ni tercih edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

KİTAP ACİL